F. YILMAZ Et Al. , "Aile Ve Anne Bebek Sağlığının Önemi," Hemşirelikte Aile Temelli Yaklaşım Sempozyumu , Trabzon, Turkey, pp.297, 2015
YILMAZ, F. Et Al. 2015. Aile Ve Anne Bebek Sağlığının Önemi. Hemşirelikte Aile Temelli Yaklaşım Sempozyumu , (Trabzon, Turkey), 297.
YILMAZ, F., TERZİ, C. D., & ÖZKAN, Ç. G., (2015). Aile Ve Anne Bebek Sağlığının Önemi . Hemşirelikte Aile Temelli Yaklaşım Sempozyumu (pp.297). Trabzon, Turkey
YILMAZ, FİLİZ, CELİLE DUYGU TERZİ, And ÇİĞDEM GAMZE ÖZKAN. "Aile Ve Anne Bebek Sağlığının Önemi," Hemşirelikte Aile Temelli Yaklaşım Sempozyumu, Trabzon, Turkey, 2015
YILMAZ, FİLİZ Et Al. "Aile Ve Anne Bebek Sağlığının Önemi." Hemşirelikte Aile Temelli Yaklaşım Sempozyumu , Trabzon, Turkey, pp.297, 2015
YILMAZ, F. TERZİ, C. D. And ÖZKAN, Ç. G. (2015) . "Aile Ve Anne Bebek Sağlığının Önemi." Hemşirelikte Aile Temelli Yaklaşım Sempozyumu , Trabzon, Turkey, p.297.
@conferencepaper{conferencepaper, author={FİLİZ YILMAZ Et Al. }, title={Aile Ve Anne Bebek Sağlığının Önemi}, congress name={Hemşirelikte Aile Temelli Yaklaşım Sempozyumu}, city={Trabzon}, country={Turkey}, year={2015}, pages={297} }