Scientific Activities

Jury Memberships

  • January 2015 Appointment Academic Staff

    Profesörlük--Doç. Dr. Z. Ulya NURULLAHOĞLU

    Profesörlük

  • December 2014 Associate Professor Exam

    Ümit KEBAPÇI

    Doçentlik

  • December 2014 Associate Professor Exam

    Çiğdem GÜL

    Doçentlik

  • December 2014 Doctorate

    Doktora--Abdullah Altınışık, (Rize Üniv. Fen Ed. Fak.)

    tez savunması-doktora

  • December 2014 Associate Professor Exam

    Yunus ESEN’

    Doçentlik

  • December 2014 Post Graduate

    Y. Lisans--Abdullah KOÇ (Balikçilik Teknolojisi): Başak Esensoy

    Tez Savunma Jürisi,

  • May 2014 Doctorate

    Doktora--Funda Acar- (Fen Fak. Biyoloji1.)

    tez savunması-doktora

  • May 2014 Post Graduate

    Y. lisans---Pınar Güngör (–Fen Fak. Biyoloji.)

    Tez Savunma Jürisi,

  • January 2014 Doctorate

    Doktora--Yeşim Özkan (Balıkçılık Teknolojisi Müh)

    tez savunması-doktora

  • June 2013 Post Graduate

    Y. Lisans Mucahit ÇAKMAK

    Tez Savunma Jürisi,

  • June 2013 Post Graduate

    Y. lisans---ŞADIMAN SÖĞÜT (–Fen Fak. Biyoloji.)

    Tez Savunma Jürisi,

  • February 2013 Doctorate

    Doktora--Nazzlı Kaspoğlu (Balıkçılık Teknolojisi Müh).

    Tez Savunma Jürisi,

  • May 2012 Associate Professor Exam

    Ahmet kasapoğlu

    Doçentlik

  • May 2012 Associate Professor Exam

    Kerim Çiçek

    Doçentlik

  • May 2012 Associate Professor Exam

    Şula Baran

    Doçentlik

  • May 2012 Associate Professor Exam

    Ayşe Tuluk

    Doçentlik

  • March 2012 Associate Professor Exam

    Mustafa AKİNER

    Doçentlik

  • March 2012 Associate Professor Exam

    Muhitdin YILMAZ

    Doçentlik

  • March 2012 Associate Professor Exam

    Mehmet Zülfü YILMAZ

    Doçentlik

  • March 2012 Associate Professor Exam

    Şükran YILDIZ

    Doçentlik

  • March 2012 Associate Professor Exam

    Mustafa AKİNER

    Doçentlik

  • March 2012 Associate Professor Exam

    Figen Esin

    Doçentlik

  • August 2011 Doctorate

    Zeliha Çolak, doktora -(Fen Fak. Biyoloji )

    tez savunması-doktora

  • August 2010 Doctorate

    Handan Karaoğlu, Doktora -(Fen Fak. Biyoloji )

    . Handan Karaoğlu, -(Fen Fak. Biyoloji )

  • August 2010 Doctorate

    İlknur Yıldız, Doktora (Balıkçılık Teknolojisi Müh.

    İlknur Yıldız, (Balıkçılık Teknolojisi Müh. )

  • July 2010 Post Graduate

    Abdullah Altunışık, yüksek lisans (Rize Üniv. Fen Ed. Fak Biyoloji)

    yüksek lisans tez savunması

  • May 2010 Post Graduate

    Nejla Özcan, Yüksek lisans (Fen Fak. Biyoloji.)

    Nejla Özcan, (Fen Fak. Biyoloji.)

  • July 2009 Post Graduate

    Yüksek lisans---Tuna Özcelep (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

    Tuna Özcelep (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

  • June 2009 Post Graduate

    Halis Boran, Yüksek lisans (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

    Halis Boran, (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

  • June 2009 Post Graduate

    Habib Al, Yüksek lisans (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

    Habib Al, (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

  • February 2009 Doctorate

    Doktora --Mehmet Kocabaş, (Balıkçılık Teknolojisi Müh.

    Mehmet Kocabaş, (Balıkçılık Teknolojisi Müh.

  • August 2008 Doctorate

    Doktora- Berran FERİDİN, (Giresun Üniv. Fen Ed. Fak.)

    Berran FERİDİN, (Giresun Üniv. Fen Ed. Fak.)

  • August 2008 Post Graduate

    Y. lisans--Onur TOSUN ( Fen Fak. Biyoloji.)

    Onur TOSUN ( Fen Fak. Biyoloji.)

  • August 2008 Post Graduate

    Y. Lisans--Emine Şentürk, ( Mühendislik Fak. Jeoloji Böl. )

    Emine Şentürk, ( Mühendislik Fak. Jeoloji Böl. )

  • July 2008 Doctorate

    Doktora--Yusuf BEKTAŞ Rize Su Ürünleri Fak

    Yusuf BEKTAŞ Rize Su Ürünleri Fak

  • June 2008 Post Graduate

    Y. Lisans---Çiçek AYDIN. (Fen Fak. Biyoloji.)

    Çiçek AYDIN. (Fen Fak. Biyoloji.)

  • May 2008 Post Graduate

    Y.lisans --Oğuzhan Eroğlu (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

    Oğuzhan Eroğlu (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

  • August 2007 Doctorate

    Doktora--Ufuk BÜLBÜL, (Fen Ede. Fak )

    Ufuk BÜLBÜL, (Fen Ede. Fak )

  • August 2007 Doctorate

    Doktora--Berran FERİDİN, (Giresun Üniv. Fen Ed. Fak.)

    Berran FERİDİN, (Giresun Üniv. Fen Ed. Fak.)

  • August 2006 Doctorate

    Doktora--Hazan ALKAN (Orman Fak. )

    Hazan ALKAN (Orman Fak. )

  • December 2005 Doctorate

    Doktora--Nurhayat Yılmaz-(Fen Fak. Biyoloji )

    Nurhayat Yılmaz-(Fen Fak. Biyoloji )

  • December 2005 Post Graduate

    Y. lisans---Emel Çakır (–Fen Fak. Biyoloji.)

    Emel Çakır (–Fen Fak. Biyoloji.)

  • August 2005 Doctorate

    Doktora--Ramazan Serezli. (Balıkçılık Teknolojisi Müh. )

    Ramazan Serezli. (Balıkçılık Teknolojisi Müh. )

  • July 2005 Doctorate

    Doktora--Aytekin Ergül- (Fen Fak. Biyoloji1.)

    Aytekin Ergül- (Fen Fak. Biyoloji1.)

  • May 2005 Post Graduate

    Y. Lisans--Selda GENÇ (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

    Selda GENÇ (Balıkçılık Teknolojisi Böl )

  • December 2004 Doctorate

    Doktora--Ersan Başar (Balıkçılık Teknolojisi Müh)

    Ersan Başar (Balıkçılık Teknolojisi Müh)

  • August 2004 Doctorate

    Doktora--Cem Ertanay (Balıkçılık Teknolojisi Müh).

    Cem Ertanay (Balıkçılık Teknolojisi Müh).

  • July 2004 Doctorate

    Doktora--Kazım Sezen ( Fen Fak . Biyoloji Böl.)

    Kazım Sezen ( Fen Fak . Biyoloji Böl.)

  • July 2004 Doctorate

    Doktora--Sefa Ayhan 8 Balıkçılık Teknolojisi Müh.)

    Sefa Ayhan 8 Balıkçılık Teknolojisi Müh.)

  • December 2003 Post Graduate

    Y. Lisans--Handan onay (Fen Fak. Biyoloji Böl.)

    Handan onay (Fen Fak. Biyoloji Böl.)

  • November 2003 Post Graduate

    Y. Lisans--Nurgül Şen –(Balıkçılık Tek. Böl.)

    Nurgül Şen –(Balıkçılık Tek. Böl.)

  • August 2003 Post Graduate

    Y. Lİsans--Zeliha Çolak (-Fen Fak Biyoloj)

    Zeliha Çolak (-Fen Fak Biyoloj)

  • July 2003 Post Graduate

    Y. Lisans--Ayşe Gümüş (Balikçilik Teknolojisi)

    Ayşe Gümüş (Balikçilik Teknolojisi)

  • July 2003 Post Graduate

    Y. Lisans--Semih Engin, (Balikçilik Teknolojisi)

    Semih Engin, (Balikçilik Teknolojisi)

  • July 2003 Doctorate

    Doktora--Hacer Emiral Sağlam (Balıkçılık Teknolojisi Müh)

    Hacer Emiral Sağlam (Balıkçılık Teknolojisi Müh)

  • July 2003 Post Graduate

    Y. Lİsans--Serpil Yasan, (Balikçilik Teknolojisi)

    Serpil Yasan, (Balikçilik Teknolojisi)

  • June 2003 Post Graduate

    Y. Lisans--Savaş Kılıç (Balikçilik Teknolojisi)

    Savaş Kılıç (Balikçilik Teknolojisi)

  • November 2002 Post Graduate

    İlknur KURT (Balıkçlık Teknolojisi)

    İlknur KURT (Balıkçlık Teknolojisi)

  • August 2002 Post Graduate

    Y. Lisans--Selda ÖZTÜRK(Balikçilik Teknolojisi):

    Selda ÖZTÜRK(Balikçilik Teknolojisi):

  • July 2002 Post Graduate

    Y. Lisans--Abdullah KOÇ (Balikçilik Teknolojisi):

    Abdullah KOÇ (Balikçilik Teknolojisi):

  • July 2002 Post Graduate

    Y. Lisans--Ufuk Bülbül (Fen Ed. Fak. Biyoloji)

    Ufuk Bülbül (Fen Ed. Fak. Biyoloji)

  • May 2002 Post Graduate

    Y. Lisans--Gonca Ece ÖZCAN (Orman Fak.):

    Gonca Ece ÖZCAN (Orman Fak.):

  • July 2001 Post Graduate

    Y. Lisans--Nurhayat Yılmaz (Biyoloji)

    Nurhayat Yılmaz (Biyoloji)

  • July 2000 Post Graduate

    Yüksek lisans tez savunma

    Berna Ergül (Fen Fak. Biyoloji)

  • June 2000 Post Graduate

    Y. Lisans--Nurcan Balta (Balıkçlık Teknolojisi)

    Nurcan Balta (Balıkçlık Teknolojisi)

  • June 2000 Post Graduate

    Y. Lisans--Hazan Alkan (Orman Fak)

    Hazan Alkan (Orman Fak)

  • June 2000 Post Graduate

    Y. Lisans--Sonay Bilgili (Balıkçlık Teknolojisi)

    Sonay Bilgili (Balıkçlık Teknolojisi)

  • July 1999 Post Graduate

    Y. Lisans--Zekiye Topaloğlu

    Zekiye Topaloğlu

  • July 1997 Post Graduate

    Tez Savunma Jürisi, Fatma onay

    Tez Savunma Jürisi,