Toplam Kalite Yönetiminin Muhasebe Mesleğinde Uygulanabilirliği Üzerine Bir Araştırma


KAYA U., DAŞTAN A.

Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dergisi, vol.19, no.1, pp.385-400, 2005 (SSCI)

  • Publication Type: Article / Article
  • Volume: 19 Issue: 1
  • Publication Date: 2005
  • Journal Name: Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dergisi
  • Journal Indexes: Social Sciences Citation Index (SSCI), Scopus, TR DİZİN (ULAKBİM)
  • Page Numbers: pp.385-400
  • Karadeniz Technical University Affiliated: Yes